AKTUALITY

Výsledky už dostupné

Milí závodníci, díky za včerejšek. Výsledky hlavního závodu..... více informací.

Online registrace byly ukončeny

Pokud si chcete zazávodit, dorazte v sobotu 28. 9. 2019 přímo do depa závodu a přihlaste se od 9.00h na místě..... více informací.

Registrace a starty závodů

On-line registrace budou ukončeny v sobotu 21. 9. 2019. Pak bude ještě příležitost přihlásit se přímo na místě v den závodu..... více informací.

Online registrace otevřena

Vážení páni, milé dámy, chcete zabikovat si s námi? Elektronické registrace už běží, klikněte sem, jinak pojedete jen stěží: http://ptime.cz/event/humpolecka-50/

Výsledky zveřejněny

Výsledky aktuálního ročníku jsou k dispozici na stránkách našich časoměřičů ptime.cz, nebo ke stažení na našem webu přímo zde.

Fotogalerie 2018

Děkujeme srdečně za vaši účast na 7. ročníku H50! Do fotogalerie 2018 začneme postupně přidávat snímky, které se nám díky našim ochotným a pohotovým fotografům podařilo letos nashromáždit. Užijte si je. :-)

Poslední šance startu

Milí závodníci, pokud jste se nezvládli zaregistrovat včas online, dorazte v sobotu přímo do depa na hřisti národní házené, ideálně už kolem 9.30h. Vzhledem k aktuálním virózkám bude zřejmě míst dostatek. Na viděnou. ;-)

Konec online registrací

Využijte prosím online registrace. Myslíme především na vaše pohodlí - předejdete vypisování tištěné přihlášky na místě a pojistíte si hlavně místo na startu. Kapacita “200” celkem pro hlavní a hobby závod platí. V sobotu 22. 9. bude elektronické ...

Organizace dětských závodů

Základní sdělení k organizaci dětských závodů Start v 9:00h SELČ. Prosíme proto o dostavení se k vyzvednutí čísel či příp. registraci na místě v čase od 8:10h do 8:40h. Prezence proběhne rovněž v hlavním depu na hřišti národní házené. Nejprve poměří ...

PARTNEŘI